Ahoj, já jsem sedmnáctileté stvoření jménem Sára.
Vítám Vás na mém blogu, který je věnován knihám.
Čtu odmalička a je to má největší vášeň.
Krom čtení ráda fotografuji, věčně prokrastinuji a nejraději spím.
Doufám, že se Vám zde bude líbit.
Přečtené knihy

Přečtené knihy - únor 2017

4. března 2017 v 10:12
V měsíci únoru se mi podařilo přečíst 13 knih, 3 jsem nedočetla a poslouchala jsem 2 audioknihy. Teď se na ně pojďme trochu blíže podívat.

1. Stín větru - Carlos Ruiz Zafón
Stín větru
Asi do sté strany mě kniha moc nebavila. Zvažovala jsem, že ji nedočtu. Odložila jsem ji, přečetla pár jiných knih a poté se k ní vrátila. A udělala jsem dobře. Ona se mi začala líbit! A to moc. Nakonec byla skvělá a nešlo se od ní odtrhnout.

5 hvězdiček z 5

Přečtené knihy - Leden 2017

7. února 2017 v 17:43
Omlouvám se, že tento článek vydávám teprve teď. Neměla jsem příliš času a spíše mě bavilo psát samotné články na jednotlivé knihy, než celkové shrnutí. Dnes vám je všechny představím a spíše ve zkratce se zmíním, zda se mi líbily či nikoli. Pokud byste si ode mě chtěli počíst více, postupně bych chtěla na každou napsat recenzi. Takže se omlouvám, pokud vám přijde těch informací málo, ale nechci se rozepisovat jako v recenzi, jelikož to je poté nadlouho.


1. Jak to vidí Milo - Virginia McGregor
Jak to vidí Milo
Skvělá kniha, miloučká, pohladí vás po duši, zabbalí váš mozek do cukrové vaty. Pokud máte špatnou náladu, necítíte se dobře, tento milý příběh vás zajista dostane a pohladí po duši.

5 hvězdiček z 5
 
 

Reklama