Ahoj, já jsem sedmnáctileté stvoření jménem Sára.
Vítám Vás na mém blogu, který je věnován knihám.
Čtu odmalička a je to má největší vášeň.
Krom čtení ráda fotografuji, věčně prokrastinuji a nejraději spím.
Doufám, že se Vám zde bude líbit.
Nové knihy - únor 2017

2. března 2017 v 16:49 |  Koupené knihy

V únoru se mi podařilo sehnat třináct nových knížek + dvě audioknihy. Teď se na ně trochu detailněji podívejme.

Já poutník od Terryho Hayese, Pilíře země a Pád titánů od Kena Foletta. Tyto tři krásky se mi podařilo sehnat na bazaru každou za 100,-Kč. Tomu nešlo odolat a po všech třech knikách jsem již dlouho pokukovala.


Motiv od Jonathana Kellermana a Rasputinův stín jsem sehnala v knihkupectví každou za 49,-Kč. Od Kellermana jsem si už delší dobu chtěla něco přečíst a od Khouryho jsem si plánovala nejprve koupit první díl této série, ale když jsem viděla tento za takovou částku, musela jsem ho mít.


Vesmír versus Alex Woods od Gavina Extence, S hlavou v oblacích pejru a Pekáč buchet od Kateřiny Petrusové a Muže jménem Ove jsem si objednala na Megaknihách. Mají opravdu lákavé ceny a poštovné zdarma, takže...
Dvě knížečky od Kateřiny Petrusové jsem chtěla, jelikož jsem si zamilovala její sérii o Bavettových. Už jsem je i přečetla a moc se mi líbily. Jendoducché, ale milé a vtipné počtení. Muže jménem Ove už mám taky za sebou a zamilovala jsem se jak do knihy, tak do Oveho.

Další Kateřina Petrusová. Třetí díl série o Bavettových - Zakázaná přitažlivost. Také jsem ji už přečetla a miluji ji. Je skvělá.


Chlapec, který rozdával sny od Luca diFulvia. Od tohoto autora jsem si chtěla přečíst buď tuto, nebo Dívku, která se dotkla nebe. A na bazaru jsem objevila Chlapce za 100,-Kč + poštovné, takže také musel být můj.


Zlodějku knih od Markuse Zusaka jsem chtěla opravdu dlouho. Zajímá mě téma 2. světové války a ráda o tom čtu.
Již jsem ji přečetla a musím se vůbec vyjadřovat? Je úžasná, skvělá, dechberoucí... Brečela jsem u ní a zanechala ve mně mraky pocitů. Zapsala se mi do srdce a do nejlepších knih, jaké jsem zatím četla.


Colette od Arnošta Lustiga. Daroval mi ji taťka, což mě překvapilo, ale mile.
Je to skvostné, ohromné dílo. Autor píše dá strohým stylem, něco si musíte domýšlet, ale zanechá to ve vás stopu.


Málem bych zapomněla na dvě audioknihy. První je Analfabetka, která uměla počítat od Jonase Jonassona. Dostala jsem ji na recenzi od Audiotéky. Jsem jim nesmírně vděčná, jelikož toto byla láska na první poslech. Ten příběh je famózní a já ho nemírně miluji.


Druhou audioknihou je Na zabití od Petera Swansona. Úžasný psychologický thriller. Autor neuvěřitelně poutavě a realisticky vykreslil hlavní postavy. Skvělá kniha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama