Ahoj, já jsem sedmnáctileté stvoření jménem Sára.
Vítám Vás na mém blogu, který je věnován knihám.
Čtu odmalička a je to má největší vášeň.
Krom čtení ráda fotografuji, věčně prokrastinuji a nejraději spím.
Doufám, že se Vám zde bude líbit.
Nové knihy - leden 2017

24. ledna 2017 v 9:46 |  Koupené knihy
V tomto měsíci jem si pořídila pět knih, jež můžete vidět na obrázku.

Jako první vám ukáži nákup z levných knih. Objevila jsem tam Gejšu od Arthura Goldena, kterou jsem chtěla už velmi dlouho, jen na mém wishlistu nebyla úplně vysoko, takže nevím, za jak dlouho bych si ji za normálních okolností koupila. Stála 99,-Kč.
Ještě jsem v zde objevila Pohled z mostu od Arthura Millera. Vůběc nic jsem o ní nevěděla, vlastně pořád nevím, ale stála neuvěřitlených 19,-Kč, takže nešlo odolat.

V knihkupectví jsem objevila, že mají Nebezpečnou lásku a Nepřítele mého nepřítele od Kateřiny Petrusové. Každá stála 129,-Kč. Také jsem je chtěla opravdu dlouho, takže konečně. Nevím, proč jsem vždy tak trochu odsuzovala české autory. Zrovna mám rozečtenou Nebezpečnou lásku a je to bomba! Super, super a budu si muset koupit i třetí díl.

Nakonec tady mám Je to i můj život od Jodi Picoult. Miluji její Vypravěčku a tuto kníhu jsem chtěla dlouhé roky. Opravdu roky. Bohužel však byla všude vyprodaná a na bazarech ji lidé prodávali i za 799,-Kč! No a když jsem se dozvěděla, že vychází znovu, byla jsem nadšená! Takže jsem ji musela mít. Už se moc těším, až se začtu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama